Menu Close

Garaažiuksed

Iga garaažiuks on kvaliteetselt valmistatud ja varustatud esimese klassi komponentidega. Garaažuksed on kaitstud korrosiooni eest, vastupidavad ja lihtsad kasutada.

Sõrmekaitsega paneel

Tuulekindel ja vettpidav (klass 3, EN 13241-1)

Kõrge tihedusega HCFC vaba polüuretaanvahuga täidetud paneel

Sektsioonidest garaažiuksed avanevad vertikaalselt üles ja riputatakse lae alla, kui uks on avatud asendis.

Seda tüüpi mehhanism tähendab, et uks ei liigu avanedes välja, nii et saate oma sõiduki turvaliselt ukse ette parkida. See võimaldab ka ukse perimeetril painduvaid ja ilmastikukindlaid tihendeid, suurendades seega toote isolatsiooni omadusi.

Lisaks ilmastikukindlatele tihenditele on sektsioonuksed saadaval 40mm (CFC-vaba) polüuretaanisolatsiooniga. See muudab garaaži palju meeldivamaks ruumiks, rääkimata olulisest mõjust, mida see avaldab küttearvetele, kui garaaž on teie maja küljes.

Tavaliselt paigaldame garaažiuksed ava taha sisepinna peale, mis tähendab, et need sobivad erineva kujuga avadega, näiteks kaared. See tähendab ka, et hoiate kokku väärtuslikku ruumi, teil on garaažiukse kogu laius ja kõrgus saadaval, nii et te ei pea auto parkimiseks enam küljepeegleid sisse tõmbama.

Leia omale garaažiuks, mis sobib sinu maitsega. Pakume erinevaid lahendusi paneelidele ja konstruktsioonile. Garaažiuksed on kuni 5m laiad ja kuni 3m kõrged. Suuremate avade puhul kasutame tööstususte lahendust.

Lisaks saate garaažiukse ühe nupuvajutusega avada ja sulgeda. Ohutuse ja kaitse osas on piisavalt head ainult parimad.  MyQ tehnoloogia integreerimise abil saate kindel olla, et kodus on kõik korras. MyQ rakendus võimaldab teil nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti abil hõlpsalt garaažiukse ja sissepääsu väravat juhtida ja jälgida kõikjal maailmas.